Головна main В ЄРАУ поновлено відображення частини даних про адвоката

В ЄРАУ поновлено відображення частини даних про адвоката

112

Жодних змін щодо роботи Особистого онлайн-кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів не було.

В Єдиному реєстрі адвокатів України відновлено публічне відображення інформації у профайлі адвоката про призупинення/зупинення адвокатської діяльності, а також відомості про наявність дисциплінарних рішень щодо адвоката.

Відповідне рішення ухвалила Рада адвокатів України на засіданні 1 серпня 2022 року на Закарпатті, повідомляє пресслужба НААУ, зазначає Юрліга.

Так, інформація, яка була доступна для перегляду до запровадження воєнного стану, а саме адреса робочого місця, номер телефону та електронна пошта, наразі залишатиметься закритою.

У НААУ нагадали, що додаткова інформація профілю адвокатів у ЄРАУ не відображається у відкритому доступі на підставі рішення РАУ від березня 2022 року. Мотивами цього рішення став воєнний стан, під час якого загострилася необхідність захистити персональну інформацію про адвокатів.

Водночас жодних змін щодо роботи Особистого онлайн-кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів не було. Система генерації онлайн-ордерів також працює у звичайному режимі. Для отримання витягів з ЄРАУ та іншої офіційної інформації з Реєстру необхідно звертатися до рад адвокатів регіонів або до Ради адвокатів України на електронну пошту: [email protected]

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *