Головна main В Україні заблокували активи видобувних компаній російського бізнесмена на 1 мільярд

В Україні заблокували активи видобувних компаній російського бізнесмена на 1 мільярд

50

Служба безпеки України заблокувала активи видобувних компаній російського олігарха Ігоря Наумця на понад 1 млрд гривень. Його доходи фінансували агресію росії проти України.

Про це повідомляють прес-служби Офісу генпрокурора та СБУ.


Як зазначають у прокуратурі, розслідується кримінальне провадження за фактом здійснення групою осіб, організованої громадянином рф, незаконної діяльності, пов’язаної зі видобуванням корисних копалин, ухиленням від сплати обов’язкових податків та плати за землю, виведенням коштів та фінансуванням тероризму (ч. 2 статті 197-1 , ч. 3 статті 209, ч. 3 статті 212, статті 240, ч. 1 статті 255, ч. 3 статті 257, ч. 3 статті 258-5 КК України.

У СБУ додають, що організацією, яка займалася незаконним видобуванням українських надр у промислових масштабах, керував впливовий російський бізнесмен, якому належала ціла фінансово-промислова група.

Свої мільйонні прибутки компанія направляла на фінансування повномасштабної агресії рф, а також на матеріальне забезпечення окупаційних адміністрацій у Криму та на сході України.

За матеріалами СБУ накладено арешт на особисте майно російського олігарха, активи підконтрольних підприємств і корисні копалини, що незаконно видобуваються, на загальну суму понад 1 млрд грн.

“Встановлено, що він організував незаконний бізнес у Київській та Житомирській областях. Там його комерційні структури займалися масштабним видобуванням піску та щебеню без сплати податків до держбюджету України в особливо великих розмірах”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Нагадаємо, що Польща заблокувала банківські рахунки посольства російської федерації.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *