Головна main В Україні відсутній Верховний Головнокомандувач?

В Україні відсутній Верховний Головнокомандувач?

512

Президент ніби є – спілкувався і фотографувався весь день з європейськими делегаціями, але вчора якийсь пацан знайшов час на сторінці Офісу президента написати, що там брали журналіста Портнова, а сьогодні, здається, той же самий пацан знайшов час пожартувати з лідера парламентської фракції на сторінці президента. Видно, десь зник.
Тому що слів скорботи в день коли загинув командир 128-ї бригади Євген Коростельов у Верховного Головнокомандувача не знайшлося.

Євген Коростельов загинув при виконанні бойового завдання, це командир одного із з’єднань Збройних сил, один з вищих воєначальників, один з чотирьох командирів бригад, які загинули на фронті за шість років Війни за незалежність. Коростельов шостий рік на війні, був призначений начальником Генштабу Хомчак на посаду комбрига вже після обрання Зеленського. Особисто виконував завдання Головнокомандувача по розведенню військ на ділянці Богданівка-Петровське. Ну не міг же Головнокомандувач на таке не відреагувати, якщо б він був на місці?

Саме завдяки тому, що такі командири як Коростельов виконують завдання на фронті, президент має можливість керувати країною, саме завдяки українським командирам Україна багато що означає в світі і лідера України приймають на вищому рівні.

Верховний Головнокомандувач має право щось не знати про війну. Але ви, Володимире Олександровичу, не маєте права бути відсутніми на війні. Це ганьба.

Чи усвідомлюєте ви це чи ні, але ви президент країни, яка продовжує вести війну, і ви – Верховний Головнокомандувач армії, завдяки стійкості і довірі якої можливі найрізноманітніші політичні комбінації, в тому числі і ваша робота. І ви не маєте права зображати відсутнє стан, коли підлеглі вам воїни гинуть. Це не опція – це ваш обов’язок, яким ви відверто знехтували.

Ви зобов’язані висловити співчуття родині загиблого Євгена Коростельова, поговорити з товаришами і віддати загиблому найвищі державні почесті. І сьогодні трагічно загинув на полігоні під Львовом заступник начальника навчального центру ЗСУ – не забудьте також і йому висловити слова співчуття. Честь, совість, борг, Батьківщина – ось про це треба знайти час подумати в такий день. Або подивіться просто на фото людини, який заради цих принципів пішов на смерть, подивіться …

Якщо, звичайно, Верховний головнокомандувач має намір до нас повернутися і має намір таким бути.

Юрій Бутусов

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *