Головна main В окупованому Маріуполі відбулися перші масові акції опору: люди лягають під трактори

В окупованому Маріуполі відбулися перші масові акції опору: люди лягають під трактори

30

В окупованому Маріуполі відбулися перші масові акції опору проти російсько-окупаційної влади.

Про це на своїй сторінці у соцмережі написав радник міського голови Петро Андрющенко.


За словами радника міського голови Петра Андрющенка, опір мешканців українського Маріуполя, які не виїхали і залишилися жити в місті, набирає обертів, поступово переходячи від пасивної до активної фази протистояння.

“Окупанти планували знесення шляхом підриву 9-ти поверхів по вул. Соняшникова. Проте, місцеві були повідомлені за добу і вони не мали можливості вивезти особисті речі. Приїзд МНС Росії зустрів акцію протесту, що саме по собі було сюрпризом для росіян. Люди буквально лягали під добу. Трактори. За участю місцевих колаборантів дійшли згоди про перенесення підриву на наступний тиждень”, – написав він.

Як додає Андрющенко, після акції окупаційна адміністрація Маріуполя видала “циркуляр-роз’яснення”, що знесення будинків проходитиме не менш як за два тижні від першого повідомлення про знесення.

Нагадаємо, що окупаційна влада Меріуполя розгорнула фактично торгівлю тілами загиблих місцевих жителів, маючи намір витягнути у людей, які постраждали від війни, всі ті заощадження, які в них залишилися.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *