Головна main В окупованому Маріуполі росіяни розпочали чергову хвилю прихованої мобілізації

В окупованому Маріуполі росіяни розпочали чергову хвилю прихованої мобілізації

100

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області окупанти розгорнули нову хвилю прихованої мобілізації. Росіяни пропонують роботу пожежними інспекторами.

Про це у Telegram повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“В Маріуполі розпочалась чергова хвиля прихованої мобілізації. Тепер намагаються вербувати людей через масову пропозицію роботи пожарними інспекторами. Набирають людей віком виключно від 25 до 30 років, без досвіду роботи. Наші люди задля перевірки звернулись щодо “працевлаштування””, – написав Андрющенко

Зазначається, що в разі згоди чоловіки будуть направлені до міста Донецьк на “тренування та навчання” на пару місяців, оскільки досвіду немає.

“Це цілком співпадає з попередніми інсайдами про план прихованої мобілізації в Маріуполі від окупаційної влади. Власне цікава і посада – інспектор з нагляду, враховуючи, що нагляди за пожежною безпекою в Маріуполі немає ніде. Ще раз. Маріупольці – уникайте будь-якого працевлаштування, що передбачає форму та присягу “ДНР”. Це прямий шлях в окопи”, – наголосив радник мера Маріуполя.

Нагадаємо, Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя, розповів, що окупаційна влада почала розкопувати першу масове поховання мирних мешканців міста – жертв війни рф проти України.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *