Головна main В Іспанії оголосили терміни надання Україні шести танків Leopard 2

В Іспанії оголосили терміни надання Україні шести танків Leopard 2

48

Шість Leopard 2, що мають найближчим часом надійти в Україну, наразі “проходять випробування, щоб забезпечити їх належну роботу”.

Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес на засіданні Конгресу депутатів Іспанії 28 березня підтвердила, що перші шість бойових танків Leopard 2A4 будуть відправлені в Україну після Великодня, який католики святкуватимуть 9 квітня.

Про це повідомляє видання Publico, – повідомляє Прямий.

За словами Роблес, шість Leopard 2, що мають найближчим часом надійти в Україну, наразі “проходять випробування, щоб забезпечити їх належну роботу”.

Так само пізніше будуть відремонтовані й пристріляні ще чотири танки. Очільниця іспанського Міноборони наголосила, що “це дозволить нам продовжувати допомагати українському народу, який жорстоко вбивають, аби він міг захистити себе від більш ніж несправедливого нападу”.

Вона водночас відкинула заклики лівої партії Podemos про необхідність припинити військову допомогу Україні для якнайшвидшого завершення війни.

“Хай як дехто не наполягав на поширенні певного меседжу, треба дуже чітко сказати: цим постачанням ми не лише не призводимо до ескалації конфлікту, але й надаємо країні та українському народу засоби для подальшого захисту від цієї нелегітимної та незаконної агресії”, – заявила Роблес.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *