Головна main Уряд зберіг пільгову ціну на газ для забезпечення населення гарячою водою

Уряд зберіг пільгову ціну на газ для забезпечення населення гарячою водою

68

Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня продовжив дію пільгової ціни на газ для постачальників гарячої води до 31 серпня 2022 року.

Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня продовжив дію пільгової ціни на газ для постачальників гарячої води до 31 серпня 2022 року. Відповідна постанова №839 оприлюднена на Урядовому порталі, констатує “Укрінформ”.

Документом вносяться зміни до постанови від 31 травня 2022 року №637 про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу щодо постачання газу виробникам теплової енергії, відповідно до яких пільгова ціна на газ для постачальників гарячої води діятиме до 31 серпня 2022 року.

Крім цього, постановою встановлюється норматив із застосуванням коефіцієнта 0,1 для отримання пільг у разі використання газу або електроенергії для індивідуального опалення.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 31 травня 2022 року затвердив постанову, якою зобов’язав компанію «Нафтогаз Трейдинг» постачати газ для забезпечення централізованого постачання гарячої води за пільговою ціною до 31 липня цього року.

Згідно з документом, газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» зобов`язана продавати виробникам теплової енергії природний газ в обсягах, необхідних для надання послуг з гарячого водопостачання, за ціною 7420 гривень (з ПДВ) за 1000 кубометрів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.