Головна main Уряд затвердив список із понад 400 держпідприємств для подальшої приватизації та ліквідації

Уряд затвердив список із понад 400 держпідприємств для подальшої приватизації та ліквідації

144

Таким чином відбудеться наступний етап тріажу – поділ чергової групи державних активів на життєздатні і такі, що наносять збитки, існують виключно на папері та не можуть зацікавити інвесторів

Уряд затвердив перелік 420-ти державних підприємств, які будуть передані до управління Фонду держмайна для подальшої приватизації та для ліквідації.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки, – пише БЦ.

“Таким чином відбудеться наступний етап тріажу – поділ чергової групи державних активів на життєздатні і такі, що наносять збитки, існують виключно на папері та не можуть зацікавити інвесторів”, – йдеться у повідомленні.

Так, 66 держпідприємств отримають нових власників в межах так званої “малої” приватизації. Зазначається, що залучивши інвестиції, там буде відновлено або модернізоване виробництво, в тому числі й експортно орієнтоване, створені нові робочі місця.

Ще 354 держпідприємства будуть ліквідовані або реорганізовані. В більшості випадків це юридичні оболонки, за якими немає потужностей для поновлення роботи.

Уряд розглядає приватизацію, як ефективний засіб прискорення економічного зростання. Приватний власник здатен швидко налагодити процеси на підприємстві і знову здійснити його перезапуск. А кожен працюючий бізнес сьогодні – це посилення української економіки.

Одночасно ми поставимо крапку в історії з радянським спадком тисяч ДП, які через безгосподарність деградували до такого стану, що далі функціонувати вже не здатні”, – наголосили в міністерстві.

У відомстві також додали, що й надалі продовжуватимуть аналіз державних активів для наступних етапів тріажу держпідприємств, після чого частина з них також знайде нових власників.

Як повідомлялося, Міністерство економіки має намір до 2023 року завершити тріаж держкомпаній та залишити у державній власності 150-200 підприємств із нинішніх 3,5 тис., зокрема 30 найбільших держкомпаній – у підпорядкуванні уряду.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *