Головна main Уряд обіцяє іпотеку під 3% для військових, силовиків, медиків, педагогів, науковців із 1 жовтня

Уряд обіцяє іпотеку під 3% для військових, силовиків, медиків, педагогів, науковців із 1 жовтня

26

Ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років, а мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

Прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що уряд затвердив умови забезпечення доступного іпотечного кредитування держкомпанією “Укрфінжитло”, – пише finbalance.

«Програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Перша — це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони. Друга категорія — це медики. Третя — вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія — науковці», — зазначив Денис Шмигаль.

Як зауважив прем’єр, ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%.

Термін іпотеки — до 20 років. Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

«З наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних», — додав очільник уряду.

Денис Шмигаль наголосив, що нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати нове будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки: «Наша мета — аби кожен військовий, рятувальник, вчитель та лікар мали власне житло».

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *