Головна main Уряд назвав нових глав ОДА Дніпропетровщини, Запоріжчини та Херсонщини: що про них відомо

Уряд назвав нових глав ОДА Дніпропетровщини, Запоріжчини та Херсонщини: що про них відомо

69

7 лютого стало відомо рішення уряду щодо кандидатур нових голів трьох областей, які нещодавно втратили очільників ОДА. Прізвища вказані у проєкті Указів Президента Зеленського.

Інформацію оприлюднено порталом “Суспільне”.

У дописі вказано три імені:

  • Дніпропетровська область – замість Резніченка – Сергій Лисак;
  • Запорізька область – замість Старуха – Юрій Малашко;
  • Херсонська область – замість Янушевича – Олександр Прокудін.

Наразі нового голову не отримала Сумська область: попередній – Живицький – був звільнений одночасно з іншими.

Сергій Лисак – військовослужбовець ЗСУ, який певний час очолював управління СБУ на Дніпропетровщині. Чоловік – активний учасник бойових дій, починаючи з 2014 року – за це отримав орден “За мужність” ІІІ ступеню.

Юрій Малашко – також співробітник СБУ, який свого часу виконував обов’язки начальника Антитерористичного центру, а до того – керував військовою адміністрацією у Красногорівці на Донеччині

Олександр Прокудін – ексначальник поліції Херсонщини. У 2021 році чоловіка відсторонили від виконання обов’язків. Причина – результати розслідування Департаменту внутрішньої безпеки поліції та ДБР.

У розслідуванні, проведеному “Стопкор”, з’ясувалось, що на Херсонщині зловмисники вибудували бандитську схему, яка покривала правопорушників. При цьому фінансову вигоду мали слідчі, процесуальні керуючі – правоохоронці, які мали б захищати потерпілих, але чомусь цього не роблять.

Крім того місцеві жителі підозрювали – ще до вторгнення рф – що зловмисники з правоохоронних органів пов’язані з Сальдом, який, як відомо, перейшов на сторону рф.

Нагадуємо, Резніченко – фігурант розслідування стосовно розкрадання державних коштів, які виділялись на будівництво доріг. Старух і Живицький – серед осіб, яких підозрюють у нецільовому використанні гуманітарної допомоги, яка надходила у регіони, постраждалі від російського вторгнення та на допомогу ВПО.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Джерело – Стопкор.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *