Головна main Уряд Бразилії заявив, що має запаси дизельного пального лише на 50 днів

Уряд Бразилії заявив, що має запаси дизельного пального лише на 50 днів

37

Подорожчання пального, а також розрив між ціною нафту марки Brent й ціною на дизель сталося внаслідок війни росії в Україні

Уряд Бразилії стверджує, що має лише 1,6 мільйона кубометрів запасів дизельного пального, чого вистачить на 50 днів, якщо не імпортувати пальне з-за кордону.
Про це, як повідомляє Brazil Posts, заявив у вівторок на слуханнях у сенаті країни міністр видобувної промисловості й енергетики Адольфо Сашида, – передає Укрінформ.

«Якщо у світі щось трапиться, і ми не зможемо імпортувати більше нафти, Бразилія матиме дизельного пального на 50 днів», – заявив міністр під час обговорень із законодавцями цін на заправках.

За словами урядовця, міністерство продовжує стежити за розвитком ситуації на міжнародному ринку дизельного пального разом з Національним агентством з питань нафти, природного газу й біопалива (ANP), а також компанією Energy Research (EPE), пов’язаною з міністерством.

При цьому, міністр зауважив, що подорожчання пального, а також розрив між ціною нафту марки Brent й ціною на дизель сталося внаслідок війни росії в Україні. Він також зазначив, що уряд Бразилії застосував деякі кроки для примусового зниження цін на пальне, у тому числі скасувавши федеральні податкові ставки на деякі продукти.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *