Головна main Українські десантники знищили 4 російських самохідних гаубиць “Акація”

Українські десантники знищили 4 російських самохідних гаубиць “Акація”

17

Командування ЗСУ опублікувало відео, на якому українські десантники показали, як вони ефективно знищили російські САУ “Акація” з сучасних натівських гармат М777.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook командування Десантно-штурмових військ Збройних cил України

Техніку рф знищила 81-а окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗСУ.

На відео зафіксовано, як 4 самохідних гаубиці “Акація” армії рф повністю згоріли десь у лісопосадці на території України.

Навколо російської техніки – поле, зоране снарядами, які врешті все ж влучили у техніку російських загарбників.Для ударів по ворогу, пише командування ЗСУ, було використано гармату М777 калібру 155 мм.

Зазначимо, гармати М777 155-мм входять у військову допомогу, яку Україна отримує від США та низки інших країн-союзників. Дальність пострілу гармати – 24-37 км. Це – новітня зброя, яку почали випускати у 2005 році.


САУ “Акація” – радянська самохідна гармата, розроблена у 60-их роках минулого століття. Багатої цих гаубиць стояли у музеях та складах рф, доки російське командування не звеліло відправити цю стару техніку воювати в Україну. Дальність польоту снаряду “Акації” – до 20 км.


Нагадуємо, надання гаубиць М777 було підтверджено на початку травня – відповідне повідомлення з’явилось у Twitter Міністерства оборони США.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *