Головна main Українці стали шукати роботу в 4 рази активніше

Українці стали шукати роботу в 4 рази активніше

43

Кількість пошукачів, які заходила на сайт у пошуках роботи, досягла показників червня минулого року

Кількість українців, охочих знайти роботу, суттєво перевищує кількість вакансій. Актуальних вакансій на сайті досі у 4,5 разів менше, ніж до 24 лютого.

Про це свідчать результати дослідження порталу grc.ua.

«Бажаючих знайти роботу чи підробіток набагато більше, ніж вакансій. Щотижня додається майже 10% нових користувачів сайту, тривалість сеансу (тобто час, скільки пошукач користується сайтом та шукає інформацію про вакансії) на 89% більше, ніж у аналогічний період минулого року», – йдеться у пресрелізі.

Кількість пошукачів, які заходила на сайт у пошуках роботи, досягла показників червня минулого року.

Літо, зазвичай, характеризується зниженням активності на ринку праці, а пік активності припадає на початок бізнес-сезону у вересні. Цього літа відпустки не планує переважна більшість українців. Пошукачі зараз активно шукають роботу чи підробіток.

У червні на 1 вакансію в середньому відгукується 12 осіб. Для порівняння, у аналогічний період минулого року цей показник був у 4 рази менший.

Кандидати змінили своє ставлення до процесу пошуку роботи. Все рідше пошукачі просто чекають, поки роботодавець зверне на них увагу і все частіше використовують для пошуку роботи всі доступні канали.

Нагадаємо, із початку війни зареєстрували 51,24 тис. нових бізнесів, із яких 43 тис. – фізичні особи-підприємці, 8 тис. – юридичні особи.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *