Головна main Україна вже готує проект будівництва нового літака “Мрія”

Україна вже готує проект будівництва нового літака “Мрія”

18

В Україні вже опрацьовується проект будівництва нового літака Ан-225 “Мрія” на заміну тому, який знищила росія першого дня вторгнення під час повітряної атаки на аеропорт Гостомель у Київській області.

Про це повідомив керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у Telegram у середу, 29 червня.


За його словами, він обговорив із засновником компанії Virgin Galactic, бізнесменом Річардом Бренсоном питання будівництва нового літака “Мрія” та перспективи співпраці у космічній сфері.

“Наш Ан-225 “Мрія” – світова легенда та один із символів України… Тому ми вже зараз опрацьовуємо проект будівництва нового літака, який після війни поставить ще багато рекордів. Але, будучи вже оновленим, на базі сучасного цифрового обладнання, що дозволить “Мріє” стати ще сильніше”, – написав він.

За його словами, Бренсон ” висловив готовність допомагати всім, чим зможе, був приємно приголомшений нашим оптимізмом і тим, що навіть у такі важкі хвилини ми думаємо про те, як зробити стрибок в авіакосмічному будівництві “.

Нагадаємо, що ДП “Антонов” анонсував відновлення найбільшого у світі літака “Мрія”. Для цього вони планують розпочати міжнародний проект.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *