Головна main Україна та ЄС у середу підпишуть угоду про “транспортний безвіз”

Україна та ЄС у середу підпишуть угоду про “транспортний безвіз”

36

Угоду про транспортну лібералізацію підпишуть міністр інфраструктури Олександр Кубраков та єврокомісар з транспорту Адіна Велян

Спеціальна Угода про транспортну лібералізацію між Україною та Європейським союзом буде підписана у середу у французькому Ліоні у рамках зустрічі директорату з транспорту Єврокомісії “Connecting Europe Days 2022”, повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм, – пише Інтерфакс-Україна.

“29 червня Україна остаточно отримає “транспортний безвіз” з країнами Європейського союзу”, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Найєм наголосив, що ця подія має величезне значення для українських перевізників.

“З урахуванням майже п’ятикратного зростання автоперевезень, вже у вересні цього року через брак автодозволу експорт українських товарів міг зупинитися мінімум у напрямку двох сусідніх країн. Це сотні мільйонів доларів втрат щомісяця; і більше мільярда – за підсумками року”, – навів приклад заступник міністра.

За його словами, ця угода допоможе також європейським споживачам знизити дефіцит і зростання цін на українські товари, а також безлічі європейських компаній, чиї офіси та виробничі бази продовжують працювати в Україні.

Угоду про транспортну лібералізацію підпишуть міністр інфраструктури Олександр Кубраков та єврокомісар з транспорту Адіна Велян, уточнив Найєм.

 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *