Головна main Україна отримає від Канади пільговий кредит: що відомо

Україна отримає від Канади пільговий кредит: що відомо

132

Кошти будуть спрямовані до державного бюджету.

Міністерство фінансів інформує, що Кабінет Міністрів вніс зміни до Основних умов здійснення державних зовнішніх запозичень у 2022 році шляхом залучення кредиту в Канади, зазначає Finbalance.

Так, передбачається можливість збільшення суми пільгового кредиту на 0,45 млрд канадських доларів (екв. 0,351 млрд дол. США) у межах кредитного договору між Україною та Канадою, в результаті чого сума кредиту становитиме 1,45 млрд канадських доларів (екв. 1,131 млрд дол. США).

Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для фінансування пріоритетних видатків, зокрема на забезпечення першочергових соціальних і гуманітарних платежів.

Як зазначається, 17 червня до держбюджету України надійшов від Канади 1 млрд канадських доларів (екв. 0,773 млрд доларів США) кредиту на пільгових умовах. Це перші кошти, які Україна отримала через механізм адміністративного рахунку Міжнародного Валютного Фонду.

Строк погашення кредиту – 10 років, процентна ставка – 1,69% річних. Для додаткових траншів кредиту збережені зазначені умови.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *