Головна main Україна отримає 1 млрд євро макрофіну до кінця липня, – Єврокомісія

Україна отримає 1 млрд євро макрофіну до кінця липня, – Єврокомісія

22

Перший транш нової програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі 1 млрд євро надійде вже до початку літніх канікул

Виконавчий віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс повідомив, що перший транш нової програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі 1 млрд євро надійде вже до початку літніх канікул. Відповідне оголошення він зробив у понеділок у Лугано, виступаючи на міжнародній конференції з відновлення України, пише “Інтерфакс-Україна”.

Згодом віце-президент Єврокомісії уточнив, що Україна отримає 1 млрд євро до кінця липня.

“Ми наразі працюємо, щоб надати подальшу нову програму макрофінансової допомоги у розмірі 9 млрд євро. Перша частина надійде до літніх канікул. Це 1 млрд євро після затвердження Європейським парламентом та державами-членами (мається на увазі Рада)”, – сказав Домбровскіс.

За його словами, до цієї програми також буде “додано іншу двосторонню та багатосторонню підтримку з боку міжнародних партнерів”. Як приклад виконавчий віцепрезидент навів надання Німеччиною гранту у розмірі 1 млрд євро грантів Україні та виділення США 1,3 млрд доларів пакету підтримки.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *