Головна main Україна не віддасть своїх територій в обмін на світ, – Джонсон

Україна не віддасть своїх територій в обмін на світ, – Джонсон

57

Британський прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що Україна не віддасть “територію в обмін на світ”. Про це глава уряду Великої Британії сказав у середу 22 червня. Джонсон висловив переконання, що Сполучене Королівство має надавати українцям допомогу, не намагаючись “бути українцями більше, ніж самі українці”.

Про це заявив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у своєму Фейсбук.


Прем’єр-міністр Великобританії вважає, що Україні не слід “віддавати свої території в обмін на світ”, а українська територія має бути відновлена в межах “до 24 лютого”.

“Ми переконані, що повинні допомагати українцям чинити стратегічний опір. Але ми не можемо бути українцями більше, ніж самі українці. Це їхня криза, і повинні вирішувати вони, як чинити. Вони не віддадуть території в обмін на світ, не підуть на погану угоду. .Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені”, – сказав Джонсон.

Глава британського уряду назвав “поганою угодою” варіант територіальних поступок з боку України в обмін на встановлення миру.

Джонсон запропонував Зеленському масштабну програму підготовки українських військових. Крім того, путін намагається схилити Джонсона до прямих переговорів із терористами.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *