Головна main “Укравтодор” попросив кредиторів про відстрочку виплат за євробондами на $700 мільйонів

“Укравтодор” попросив кредиторів про відстрочку виплат за євробондами на $700 мільйонів

124

“Укравтодор” розмістив у червні минулого року під гарантії держави дебютні єврооблігації на $700 млн із погашенням у 2028 році зі ставкою 6,25%

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”), яке розмістило в червні минулого року під гарантії держави дебютні єврооблігації на $700 млн із погашенням у 2028 році зі ставкою 6,25%, звернулося до їхніх власників із пропозицією про дворічне відстрочення виплат за цими паперами та продовження терміну їхнього обігу.

Про це йдеться у повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі, – повідомляє БЦ.

“Пропозиція надає “Укравтодору” звільнення від відтоку ліквідності … протягом 24 місяців, що дозволяє йому зосередити наявні фінансові ресурси на необхідних зусиллях щодо відновлення та обслуговування дорожньої мережі в Україні”, – зазначили в компанії.

Враховуючи великі суми екстреної бюджетної підтримки, що надається нині міжнародними партнерами уряду України для фінансування основних держфункцій, “Укравтодор” вважає подальше обслуговування свого зовнішнього боргу тимчасово недоцільним.

“Укравтодор” просить держателів схвалити запропоновані зміни на умовах, по суті аналогічних умов, запропонованих Україною, гарантом цінних паперів, у зв’язку із запитом згоди на випуск єврооблігацій”, – йдеться у документі.

Заявки від власників єврооблігацій приймаються до кінця робочого дня 9 серпня, а оголошення результатів очікується 10 серпня.

Компанія уточнила, що найближчі виплати з єврооблігацій з 24 грудня 2022 року та наступні за ними запропоновано перенести відповідно на 24 грудня 2024 року. У цей період на них нараховуватимуться відсотки за поточною ставкою.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *