Головна main У Тернополі відновлюють обов’язкове носіння масок

У Тернополі відновлюють обов’язкове носіння масок

29

З 22 вересня маски стануть обов’язковими у місцях масового скупчення населення, громадському транспорті, ТРЦ

У Тернополі з 22 вересня вирішили відновити обов’язкове носіння захисних масок у громадських місцях. Таке рішення ухвалили на тлі погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Україні.

Про це повідомила Тернопільська обласна рада.

Так, з 22 вересня маски стануть обов’язковими у місцях масового скупчення населення, громадському транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв, релігійних установах.

Також місцева влада вирішила забезпечити масками або респіраторами водіїв та кондукторів, щоб вони використовували їх під час роботи. Працівникам шкіл рекомендували з огляду на стан захворюваності самостійно ухвалити рішення щодо запровадження маскового режиму для працівників та дітей віком від 12 років.

Карантин в Україні

Хоча карантин через пандемію коронавірусу в Україні все ще триває, але уряд вирішив під час воєнного стану не застосовувати обмеження, які існували до повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, носіння масок стало рекомендацією, а не обов’язком, а застосування COVID-сертифікатів — скасували.

Втім, місцеві органи влади у «помаранчевих» та «червоних» зонах карантину можуть запроваджувати власні обмеження.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *