Головна main У справі про “здачу Херсону” новий фігурант – суддя, протеже Портнова

У справі про “здачу Херсону” новий фігурант – суддя, протеже Портнова

256

У справі про “здачу Херсону”, за якою затримано колишнього очільника кримського управління СБУ Олега Кулініча, новий фігурант – цього разу служитель Феміди.

Правоохоронці перевіряють голову Херсонського апеляційного суду Олександра Коровайка на причетність до злочину, повідомляє місцеве видання “Мост”.

“Слідство має у своєму розпорядженні відомості про їх можливе співробітництво та проводить першочергові слідчі дії”, – зазначається у повідомленні.

Відомо, що Олександр Коровайко народився 1966 року в смт Велика Лепетиха Херсонської області. Після закінчення в 1990 р. юридичного факультету Одеського державного університету ім. І.І.Мечнікова працював юрисконсультом райвиконкому Великолепетиської ради.

У червні 1992 року став суддею Великолепетиського районного суду Херсонської області, а у вересні 2000-го призначений головою цієї установи. У 2002 році перейшов на роботу до Новокаховського міського суду Херсонської області, який невдовзі й очолив.

У 2008 році став суддею Апеляційного суду Херсонської області. Його вважають протеже “адвоката Януковича” Андрія Портнова.

Як і випадку з усіма погодженими кандидатами, важливу роль у суддівській кар’єрі Коровайка зіграв Андрій Портнов. У 2012 році Вища рада юстиції, до якої тоді входив Андрій Портнов, зробила Коровайка головою суду“, – прокоментувала координаторка проєкту PROSUD Катерина Бутко.

Олександр Коровайко був обраний головою апелляційного суду в Херсоні у 2012 році. З 2019 року він намагався потрапити до лав Конституційного суду, але за його кандидатуру так і не проголосували.

Нагадаємо, 16 липня Служба безпеки України та Держбюро розслідувань затримали колишнього начальника управління СБУ в Автономній республіці Крим Олега Кулініча. Йому закидають державну зраду.

Раніше також був затриманий колишній очільник АТЦ СБУ Херсонської області Ігор Садохін, якого називають імовірним винуватцем швидкого захоплення Херсонщини. Спеслужбовець мовірно був завербований ФСБ декілька років тому.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *