Головна main У Сочі охоронці пляжу побили арматурою соратника Лукашенка

У Сочі охоронці пляжу побили арматурою соратника Лукашенка

36

Лукашенко не допоміг? У російському Сочі “вишибайли” місцевого пляжу залізною арматурою й палицями побили Микиту Гораєва – соратника білоруського диктатора.

Про це повідомив ресурс InformNapalm з посиланням на аудіокоментар матері постраждалого білоруса.

З її слів, конфлікт розгорівся через те, що Микита та його “брати” (ймовірно, компанія друзів) вирішили безкоштовно роздати відпочиваючим кавуни та відзняти це на камеру. Такі дії не сподобались охоронцям сочинського пляжу “Фрегат”, які нібито вирішили, що “у них відбирають хліб”.

Розпочалася суперечка, в ході якої співробітники пляжу в грубій формі порадили білорусам повернутися “на своє місце”. Микита – чемпіон Мінська з самбо – вступився за “братів”, за що його жорстоко побили троє охоронців. Били палицями й залізною арматурою, розповіла жінка.

Російський світ не шкодує навіть своїх прихильників. У Сочі співробітники пляжу побили Микиту Гораєва, колишнього співробітника ХК “Динамо-Мінськ” та ХК “Динамо-Молодечно”, підписувача за насильство, затятого “лукашиста” та “ватника”. Тепер Микита у реанімації у тяжкому стані“, – додали журналісти.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко 3 липня заявив, що в союзі Білорусі та росії вже давно створено єдину армію, і що він “давно визначив” участь Білорусі у війні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *