Головна main У росії військові п‘ятий день поспіль ганяються за холоднокровним крокодилом-втікачем з тепловізорами

У росії військові п‘ятий день поспіль ганяються за холоднокровним крокодилом-втікачем з тепловізорами

38

У місті Батайськ Ростовської області з приватного будинку втік крокодил. Співробітники спеціальних служб та місцеві жителі намагаються зловити рептилію вже п’ятий день за допомогою тепловізора.

Про це повідомляється в пропагандистському виданні “Підйом”.


“В адміністрації міста Батайськ наголосили, що на водоймищах щодня чергують співробітники МБУ “Захист” спільно з козачою дружиною. Фахівці перевіряють місця, в яких може бути крокодил, за допомогою тепловізора. Крім цього, вздовж берегової лінії каналів чергують працівники МНС. За словами місцевої влади, факт знаходження крокодила у водоймі не підтверджено”, – заявляють російські служби.

Однак, як відомо, крокодил відноситься до загону холоднокровного. Якщо згадати принцип роботи стандартного тепловізора, який був обраний як обладнання для пошуку плазуна, то стає ясно, що з його допомогою можна виявити лише тепле тіло. Чи можна знайти холоднокровного крокодила за допомогою тепловізора, який реєструє тепло? Навряд чи.

Нагадаємо, що окупанти відібрали у захисниці Маріуполя, яка тримала оборону на “Азовсталі”, пітбуля та “подарували” тварину Рамзану Кадирову.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *