Головна main У рф застрягло 2 мільйони тон фанери путінського мільярдера Мордашова

У рф застрягло 2 мільйони тон фанери путінського мільярдера Мордашова

77

24 червня стало відомо про ще один наслідок санкцій ЄС, накладених на країну-агресора: підприємство підсанкційного мільярдера Мордашова не можуть позбутись 2 мільйонів тон фанери, яка мала іти на експорт.

Інформацію оприлюднено виданням The Moscow Times.

Керівник підприємства “Свєза-Лєс” Анатолій Фрішман брав участь у засіданні російської ради Федерацій. Під час цього засідання він заявив, що з 10 червня зникла можливість вивезення продукції до країн ЄС. Чоловік стверджував, що виробництво завантажене на 30-35% і це – катастрофа.

Причина проблем – санкції, накладені на власника підприємства – Анатолія Мордашова.

Мордашов – мільярдер, власник групи компаній “Сєвєргруп”, який опинився під західними санкціями вже у лютому 2022 року. У офіційному журналі ЄС вказано, що він бере участь у фінансуванні злочинної діяльності рф, будучи акціонером “Банку “Росія”, який відкрив філії у анексованому Криму. Крім того він пов’язаний з низкою медіакомпаній, залучених до російської пропаганди, та володіє компанією, яка постачала вітряні генератори на окуповані території України.

Інші підприємства деревообробної галузі незабаром опиняться у аналогічній ситуації, так як один з пакетів санкцій ЄС містяться обмежувальні заходи щодо усієї деревообробної галузі рф.

Видання повідомляє, що загалом в рф випускали 4 млн тонн фанери на рік. З них 3 млн тонн йшли на експорт, при чому у ЄС відвантажували 60% – тобто 1,8 млн тонн.

Тепер власники підприємств повинні знайти нових покупців для своєї “токсичної” продукції.

Зазначимо, що 1,8 млн тонн фанери м це біля 32 тисяч залізничних вагонів (обчислено за умови, що у 1 вагоні поміщається 100 куб. м фанери, а густина фанери – 550 кг/куб. м).

Нагадуємо, 20 червня ЄС продовжила дію санкцій, накладених на рф після анексії українського Криму.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *