Головна main У рф заборонили публікувати інформацію про угоди, які можуть стати приводом для санкцій

У рф заборонили публікувати інформацію про угоди, які можуть стати приводом для санкцій

32

Поширення контрсанкційної інформації допускається лише за письмовою згодою її власника – російської фізичної або юридичної особи-учасника ЗЕД, яка вчинила або планує вчинення правочину.

Держдума рф ухвалила у третьому читанні закон, який запроваджує у місцеве законодавство термін “контрсанкційна інформація”.

Про це пише Економічна правда з посиланням на “Интерфакс”.

1 липня поправку про контрсанкційну інформацію внесли до палати депутати і схвалив комітет із економічної політики.

Ухвалений закон пропонує обмежити поширення контрсанкційної інформації серед невизначеного кола осіб, у тому числі з використанням ЗМІ та Інтернету.

“Під контрсанкційною інформацією маються на увазі дані будь-якого характеру (виробничі, технічні, економічні, організаційні та інші) про вчинені або заплановані до здійснення російськими фізичними або юридичними особами-учасниками зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) угоди, поширення яких може спричинити введення щодо сторін таких угод заходів обмежувального характеру”, – йдеться у повідомленні.

У відповідності із прийнятим законом, поширення контрсанкційної інформації допускається лише за письмовою згодою її власника – російської фізичної або юридичної особи-учасника ЗЕД, яка вчинила або планує вчинення правочину.

У разі порушення вони зможуть вимагати відшкодування збитків.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *