Головна main У рф назріває бунт матерів: родини “зниклих безвісти” солдатів вимагають відповіді від путіна

У рф назріває бунт матерів: родини “зниклих безвісти” солдатів вимагають відповіді від путіна

140

Понад 100 сімей російських військових вимагають від Кремля відповіді про місцезнаходження їхніх близьких, яких відправили на так звану “спецоперацію” до України.

У листі на ім’я президента рф володимира путіна десятки родичів вимагають допомогти знайти своїх синів, братів і чоловіків після того, як різні відомства та міністерства, як повідомляється, надали суперечливу інформацію щодо того, чи солдати все ще живі, зниклі безвісти чи мертві.

Ми вимагаємо знайти наших родичів, внести їх до списків зниклих безвісти. Пошукова робота не проводиться, оскільки вони не перебувають у статусі зниклих безвісти“, – йдеться в оприлюдненому 26 липня листі, який цитує Newsweek.

Міністерство оборони російської федерації більше п’яти місяців блокує зміну статусу військовослужбовців, незважаючи на те, що інформація про них постійно змінюється“, – мовиться у листі та додається, що родичам доводиться шукати факти та власноруч з’ясовувати, де насправді перебувають їхні близькі.

Родини не лише благають правди про місцезнаходження солдатів, а й вимагають від рф запровадити регіональні пункти для сімей, де ті б могли отримати інформацію про російських військовослужбовців в Україні.

Матері та дружини, які беруть участь в ініціативи, також вимагають особистої зустрічі з міністром оборони рф Сергієм Шойгу, щоб повернути додому полонених та провести тести ДНК усіх ліквідованих солдатів.


Одна жінка, ідентифікована “Радіо Свобода” як Анна Данілова, заявила, що вона отримала повідомлення та дзвінок від російських командувачів про те, що її 47-річний чоловік загинув у бою в Україні, але за декілька днів потому представник ЗСУ зателефонував і повідомив їй, що її чоловік вижив і перебуває в українській лікарні.

Данілова зауважила, що її чоловік наразі вважається зниклим безвісти, але вона не змогла з’ясувати його місцезнаходження або зв’язатися з ним безпосередньо.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інтерв’ю з матір’ю ліквідованого в Україні російського військового: жінка стверджує, що родичі загиблих солдатів ненавидять путіна, і прогнозує повстання.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *