Головна main У Раді розраховують ухвалити бюджет-2023 до середини жовтня

У Раді розраховують ухвалити бюджет-2023 до середини жовтня

30

Про конкретні терміни розгляду бюджету не повідомлятимуть з міркувань безпеки

Верховна Рада наразі працює на якнайшвидшим ухваленням закону про Державний бюджет України на 2023 рік орієнтовно до середини жовтня. Про це розповів перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

“Ми будемо працювати над тим, щоб максимально оперативно, до середини жовтня в цілому був бюджет проголосований. А там дивитимемося, це дійсно залежить від правок”, – сказав він.

За словами першого віцеспікера, поки народні депутати озвучували таку домовленість, щоб правок багато не створювати, аби профільний комітет ВР разом з Мінфіном міг швидко їх опрацювати і подати бюджетні висновки.

Корнієнко нагадав, що у першому читанні голосуються бюджетні висновки й пропозиції.

У той же час перший заступник Голови ВР підкреслив, що про конкретні терміни розгляду бюджету не повідомлятимуть з міркувань безпеки.

“Принцип такий, що це треба ухвалити швидше, ніж зазвичай. Зазвичай ми на середину-кінець жовтня виходили на перше читання. На початок-середину листопада – друге читання і з урахуванням прийняття і підписання це було до 1 грудня. Зараз ми не маємо таких великих можливостей по часу”, – додав Корнієнко.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *