Головна main У путіна дилема: захищатись під Херсоном чи наступати на Донбас, – Міноборони Британії

У путіна дилема: захищатись під Херсоном чи наступати на Донбас, – Міноборони Британії

34

За даними британської військової розвідки, російській армії важко підтримувати ефективну наступальну бойову силу, і проблема боєздатності, ймовірно, стає для окупантів дедалі гострішою.

Окрім серйозної нестачі особового складу, російські командувачі стикаються зі складним вибором між розгортанням резервів на Донбасі чи захистом від українських контратак у південно-західному напрямку Херсона, йдеться у зведенні Міноборони Великої Британії на ранок 19 липня.

Британське міністерство оборони додає, що найближча політична мета кремля полягає в тому, щоб захопити всю Донецьку область, але, хоча російські сили все ще можуть досягти подальших територіальних здобутків, їхній “оперативний темп і швидкість просування, ймовірно, будуть дуже повільними“.

Росія продовжує залучати до свого наступу на Донбасі номінально шість окремих армій. У повному складі перед вторгненням ці формування були створені чисельністю близько 150 тисяч осіб“, – йдеться в звіті.

Нагадаємо, 18 липня українські воїни завдали удару по черговому складу окупантів у Бериславському районі Херсонської області.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *