Головна main У Нью-Йорку від COVID-2019 кожні 16 хвилин вмирає одна людина

У Нью-Йорку від COVID-2019 кожні 16 хвилин вмирає одна людина

389

У США вже понад 100 тис. осіб заразилися коронавірусом, і зараз в цій країні різко почала зростати кількість летальних випадків.

У місті Нью-Йорк заражені почали вмирати кожні 16 хвилин. Щодня відділення невідкладної допомоги міста отримують до 6,5 тис. Дзвінків. Виклики бригади парамедиків виросли на 40%. На лінії очікування може одночасно знаходиться до 170 людей. У пожежному департаменті Нью-Йорка просять телефонувати в швидку тільки при надзвичайних ситуаціях, щоб допомогу отримали ті, хто її гостро потребує.

«Хворих привозять, підключають до апаратів, потім вони вмирають, і коло повторюється. Пацієнтів привозять і привозять », – розповів доктор громадської лікарні Нью-Йорка Стів Кассапідіс.

Медпрацівники кажуть, що зараз лікарні в США нагадують військові госпіталі, в яких люди лежать не тільки в палаті, а й в коридорах. Він зазначив, що медпрацівникам не вистачає елементарних засобів індивідуального захисту.

Коментуючи ситуацію, що склалася, мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що місту вистачить наявних запасів ще на тиждень, але далі ситуація може вийти з під контролю. Він підкреслив, що місту необхідна федеральна і військова підтримка, а також як мінімум 15 тисяч апаратів штучної вентиляції легенів.

У США вже зафіксовано понад 100 тис. Заражених новим коронавірусів. Нью-Йорк став одним з епіцентрів епідемії коронавируса в США. Всього в місті зафіксовано 450 смертей від COVID-19, і число смертей стрімко продовжує рости.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *