Головна main У Нідерландах деталізували плани додаткової допомоги для України

У Нідерландах деталізували плани додаткової допомоги для України

49

Найбільша сума – 65 млн євро – передбачається на допомогу й інвестиції для відбудови після бойових дій.

Нідерланди планують надати Україні додаткову допомогу у зв’язку з війною загальним обсягом 80 млн євро.

Як пише “Європейська правда”, про це повідомили в Міністерстві оборони Нідерландів за підсумками візиту до Києва міністерки оборони Кайси Оллонгрен та міністерки зовнішньої торгівлі Лісьє Схрейнемахер.

Найбільша сума – 65 млн євро – передбачається на допомогу й інвестиції для відбудови після бойових дій. 10 млн євро будуть виділені на розмінування.

Так, окремий 1 млн євро передбачений для підтримки відбудови Херсона, Одеси та Миколаєва, розробляти та втілювати ці плани допоможе Асоціація муніципалітетів Нідерландів. 2,5 млн євро будуть надані Європейському банку реконструкції та розвитку для експертної підтримки в Україні макроекономічної реформи та реформ для підвищення якості управління та верховенства права. 2 млн євро нададуть Фонду народонаселення ООН на підтримку постраждалих від сексуального і гендерно-обумовленого насильства.

Як зазначається, з початку повномасштабної війни Нідерланди виділили на підтримку України зброю, боєприпаси та обладнання загальною вартістю понад 210 млн євро. 90 нідерландських інструкторів беруть участь у базовій підготовці для українських військових у Британії.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *