Головна main У Миколаєві стає небезпечніше, – Кім

У Миколаєві стає небезпечніше, – Кім

28

На сьогодні у Миколаївській області ситуація небезпечніша, ніж три тижні тому. Російські війська обстрілюють регіон у рази частіше.

Про це заявив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім під час брифінгу.


“Сьогодні в Миколаєві, в громадах області ситуація ще небезпечніша, ніж три тижні тому, нас обстрілюють щодня в рази більше. Тільки вчора по нам випустили 11 ракет, сьогодні 8. Потрапили в житлові будинки, стадіон, ринок, гаражний кооператив, інфраструктурні об’єкти”, – сказав Кім.

Він нагадав, що вчора через пряме влучення ракети до житлового будинку в Очакові троє людей загинули, зокрема дитина. Крім того, сьогодні ракета потрапила у багатоповерхівку у житловому районі міста Миколаєва. Там чотири жертви та п’ятеро поранених.

“На мій погляд, вони стріляють, щоб залякати місцеве населення і деморалізувати наших військових. Ми не можемо передбачити, куди стрілятимуть окупанти, бо вони не дотримуються жодних норм ведення війни, тому в Миколаєві зараз небезпечно”, – заявив голова місцевої ОВА.

Кім також розповів, що у місті йде постійна міграція людей – одні виїжджають, інші повертаються. Нині у Миколаєві перебуває приблизно 200-230 тисяч осіб.

Нагадаємо, російська окупаційна армія цілий день, 28 червня, обстрілювала територію Сумської області. Вони використовували артилерію, літаки, БПЛА та РСЗВ.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *