Головна main У Мелітополі помітили колону військової техніки з “білоруським” маркуванням – їде в бік Херсону

У Мелітополі помітили колону військової техніки з “білоруським” маркуванням – їде в бік Херсону

92

Російська окупаційна армія почала перекидати свої війська до Херсону на тлі контрнаступальних дій Збройних сил України. На Запоріжжі в тимчасово окупованому Мелітополі помітили рух колони окупантів.

Про це повідомляє “Риа-Мелитополь”.

За інформацією журналістів, окупанти вже третій день поспіль активно перекидають військову техніку через Мелітополь. Росіяни також активно глушать зв’язок, щоб місцеві не змогли передати дані Збройним силам України.

Вчора, 27 липня, місцеві помітили рух техніки з “новим” маркуванням. Раніше на території Запорізької області помічали тільки техніку з “Z” та “V”, але тепер і з’явилася з “білоруським” маркуванням “O”.

“Вчора колона військової техніки з новим для нашого регіону маркуванням пересувалася у південному напрямку у бік Херсонського фронту вулицею Інтеркультурною через Новий Мелітополь”, – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, позначка “O” – це маркування на техніці російських окупантів, який позначав сили рф з території Білорусі. Саме з такими знаками окупанти перейшли кордон Білорусі 24 лютого та воювали у Київській області.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов прокоментував інформацію про “котел” біля Високопілля. За його словами, “котла” там немає, але Збройні сили України тримають окупантів у вогневому мішку.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *