Головна main У Маруіполі окупанти відключили водопостачання: люди почали бунт

У Маруіполі окупанти відключили водопостачання: люди почали бунт

29

8 липня Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя, повідомив, що росіяни повністю припинили водопостачання в окупованому місті.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі чиновника.

Окупаційна влада оприлюднила офіційну причину – проведення ремонту. Втім справжня причина інша, впевнений Андрющенко.

Насправді у місті стоїть така спека, що не витримує електромережа. Саме тому не може працювати єдина насосна станція, яка хоч якось підтримувала водопостачання для мінімальної кількості містян.

Андрющенко повідомив, що у мешканців мікрорайону “Волонтерівка” у Кальміуському районі закінчилось терпіння і вони спробували протестувати. Кілька десятків людей зібрались на подвір’ї місцевої школи, вимагаючи в окупантів хоч якихось пояснень та обіцянок.

Більше 3 тисяч жителів мікрорайону не мають води та електроенергії. Днями двоє пенсіонерів померли просто на вулиці, бо не змогли добратись до центру міста, куди привозять питну воду.

Як розповідає чиновник, представники окупаційної влади спробували щось вирішити, але потім втекли під прикриттям автоматників.

Нагадуємо, ще 4 липня Андрющенко повідомив про проблеми з питною водою у окупованому місті: щоб отримати воду, люди дістають її з каналізаційних колодязів.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *