Головна main У Маріуполі окупанти пограбували депозитні скриньки містян, – радник мера

У Маріуполі окупанти пограбували депозитні скриньки містян, – радник мера

48

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області російські загарбники обчистили депозитні скриньки у відділенні банку ПУМБ.

Про це у Telegram повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

“В приміщенні банку ПУМБ в Маріуполі знаходились депозитні скриньки. Що і скільки там зберігали маріупольці – невідомо. Але точно зберігали саме цінне та на початок другої фази війни вони були зачинені. Наразі їх абсолютно вичищено під нуль”, – розповів Андрющенко.

За його словами, в тому числі з цим пов’язано добровільне рішення банкіра Висоцького залишитись та піти на співпрацю з окупантами.

“Наші джерела повідомляють про те, що саме він безпосередньо приклав к розграбуванню руку, забезпечив їх спокійне вскриття до повної окупації міста. Отаке. Кожна мраzота зрадила країну заради грошей. Крадії та схематозники очолили окуповане місто. А хтось продовжує чекати від них “відновлення та покращення””, – зазначив радник мера.

Нагадаємо, росіяни передислокують війська і машини з Маріуполя в бік Запоріжжя. Зафіксовано велику кількість понтонної техніки, ймовірно ці пристрої призначені для форсування Дніпра та Інгульця на Херсонському напрямку.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.