Головна main У Києві діяв канал незаконної легалізації росіян, – СБУ

У Києві діяв канал незаконної легалізації росіян, – СБУ

35

4 липня СБУ повідомила про викриття угрупування, яке незаконно легалізувало в Україні громадян рф.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook служби.

Очолював угрупування державний працівник – заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у Києві та Київській області. Він разом зі спільниками розробив злочинну схему з легалізації незаконних мігрантів з рф, країн Близького Сходу та Африки.


Працівники СБУ підозрюють, що за допомогою цього каналу в Україну проникали представники російських спецслужб, щоб шкодити країні під час російського вторгнення.

Іноземці сплачували зловмисникам 10-15 тисяч дол. За це в обхід законних шляхів вони отримували українські документи: посвідки на тимчасове або постійне проживання, посвідчення біженців.Крім того зловмисники надавали ще й послуги з працевлаштування: пропонували роботу у службах доставки столиці та Львова.

Учасників злочинної схеми затримали на гарячому, коли вони отримували чергові незаконні 10 тисяч дол. Під час проведення обшуку СБУ виявила у них значні кошти: біля 360 тисяч дол. (або 13 млн гривень).


Підозрюваним оголошено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: незаконне переправлення через кордон (частина 2 статті 332) та неправомірна вигода (частина 3 статті 368). За рішенням суду їх можуть ув’язнити на термін від 5 до 10 років.

Нагадуємо, 1 липня СБУ викрила у Києві групу українців, які співпрацювали з російськими спецслужбами.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *