Головна main У Криму в селищі Новоозерне створено російський мобілізаційний центр – ГУР

У Криму в селищі Новоозерне створено російський мобілізаційний центр – ГУР

196

У селищі Новоозерне на території анексованого Криму росіяни розгорнули новий мобілізаційний центр.

Про це повідомив Представник Головного розвідувального управління Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Крим.Реалії.


Цифри та мобілізаційні плани є, але я не називатиму їх, щоб ворог не розумів, що ми це знаємо. Є названі мобілізаційні плани, заявки. Є приписаний особовий склад, той самий 943-й центр мобілізаційного розгортання, який розгорнуть у Новоозерному. Там, де створено запас озброєння. Там є приписний склад. Ми все це знаємо та розуміємо. І тому плани щодо мобілізації та формування частин підрозділів вони існують, вони є реальними“, – сказав Скібіцький.

За його словами, особливістю мобілізації в Криму, на відміну від інших окупованих територій, є рекрутування випускників ВНЗ

Інструмент, який використовує російська федерація для прихованої мобілізації, однаковий на всіх територіях. Якщо говорити про кримський креатив, він дуже простий – це випускники вишів. Випуск триває, відбувається рекрутування, відбувається якийсь примусовий призов“, – сказав Скібіцький.

Нагадаємо, що за інформацією Військово-Морських Сил ЗСУ, росія перекинула значну частину своїх кораблів з окупованого Севастополя до Новоросійська.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.