Головна main У Криму місцеві побили російського військового: розгулював у Z-футболці

У Криму місцеві побили російського військового: розгулював у Z-футболці

32

Небайдужі і сміливі мешканці Судака в Криму провчили російського військового, який приїхав до курорту підлікуватися після ротації в Україні й розгулював містом у футболці з символікою так званої “спецоперації”.

У понеділок, 11 липня проукраїнськи налаштовані кримчани побили військовослужбовця рф, який фланував Судацькою набережною у Z-футболці. Про це повідомляє місцевий партизанський телеграм-канал.

Повідомляється, що потерпілий росіянин виявився  військовим, який брав участь у війні проти України, а потім приїхав до санаторію на ПБК відновлюватися після поранення. Однак не врахував негативної реакції кримчан на Z-символіку й постраждав повторно.

Цікаво, що цей інцидент також активно висвітлюють російські пропагандисти, однак вони у своїх публікаціях жалкують загарбника й звинувачують місцевих, які, на їхній подив, не симпатизують мародерам і вбивцям. Проросійські пабліки також намагаються розпалити міжетнічну ворожнечу, стверджуючи, що серед нападників на окупанта були представники кримськотатарської нації.

Нагадаємо, у російському Сочі “вишибайли” місцевого пляжу залізною арматурою й палицями побили Микиту Гораєва – соратника білоруського диктатора Лукашенка.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *