Головна main У Канаді звернулися до суду, щоб зупинити передачу турбін для “Північного потоку”

У Канаді звернулися до суду, щоб зупинити передачу турбін для “Північного потоку”

120

Світовий конґрес українців вимагає судового перегляду для скасування дозволу на експорт турбіни та запобігання будь-яким іншим роботам з техобслуговування російських турбін у Канаді в майбутньому

Світовий конґрес українців, організація української діаспори та неурядова організація подали судовий позов у Канаді через рішення влади попри санкції передати після ремонту турбіну Siemens для російського “Північного потоку”.

Про це повідомляє БЦ з посиланням на National Post.

Світовий конґрес українців вимагає судового перегляду для скасування дозволу на експорт турбіни та запобігання будь-яким іншим роботам з технічного обслуговування російських турбін у Канаді в майбутньому.

“Цей виняток із режиму санкцій проти росії є абсолютно неприйнятним. Ми не можемо надати терористичній державі інструменти, необхідні для фінансування вбивства десятків тисяч невинних людей”, – заявив у вівторок президент і генеральний директор Світового конгресу українців Пол Ґрод.

За словами Грод, є кращі способи вирішити цю проблему, ніж просто піддатися вимогам Росії. Він нагадав, що в Україні є трубопроводи, які можна використовувати для постачання російського газу до Німеччини, і Європа повинна наполягати на тому, щоб Росія використовувала їх.

“Ми розуміємо, що весь світ страждає від зростання цін на продукти харчування, значного дефіциту продуктів харчування, підвищення цін на газ. Інфляція, і все це – відповідальність володимира путіна, і ми не можемо випускати це з уваги. Ми повинні бути дуже рішучими і принциповими, тому що будь-які коливання будуть використані путіним”, – наголосив Грод.

Раніше міністр природних ресурсів Канади Джонатан Вілкінсон заявив, що Канада попри санкції поверне відремонтовані турбіни для російського газопроводу “Північний потік” на прохання Німеччини.

Президент Володимир Зеленський розкритикував це рішення, назвавши його небезпечним. За його словами, рішення про санкційний виняток будуть сприймати в Москві виключно як прояв слабкості.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *