Головна main У Каховці підірвано автомобіль колаборантки Махньової

У Каховці підірвано автомобіль колаборантки Махньової

46

26 червня стало відомо, що у Каховці згорів автомобіль місцевої колаборантки Ірини Махньової.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook Сергія Хланя, депутата Херсонської облради, а також у місцевих Telegram-каналах.

Депутат стверджує, що автомобіль, який перебував на вулиці Свєтлова у Каховці, загорівся вночі. Офіційно озвучена окупантами причина пожежі – “несправність проводки”.

Автомобіль належать Ірині Махньовій – колаборантці, яку місцевий гауляйтер Павло Філіпчук призначив очільницею “відділу культури, освіти та спорту”.

Зазначимо, раніше Махньова не була пов’язані з освітою: жінка займалась підприємницькою діяльністю, як свідчать дані проєкту clarity-project та стверджує investigator. Крім того була відома підтримкою радянської ідеології – на її думку з цього приводу посилалось росЗМІ “КМ в Украине”.

Антон Геращенко, радник міністра МВС, у своєму Telegram-каналі натякає, що знищення авто – наслідок роботи українських партизанів, які карають колаборантів Херсонщини.

Нагадуємо, 24 червня на окупованих територіях Херсонщини відбувся черговий “інцидент” з автомобілем зрадників: внаслідок вибуху ліквідовано одного з посібників колаборанта Сальда.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *