Головна main У Херсоні застрелився екскерівник поліції, якого викрадали окупанти

У Херсоні застрелився екскерівник поліції, якого викрадали окупанти

63

Екскерівник служби громадської безпеки Нацполіції Херсонської області, 51-річний Олег Худяков наклав на себе руки після російського полону.

Про це повідомляє місцеве видання МОСТ з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Журналісти вважають, що окупаційна влада не може сформувати власну “поліцію”, тому шукає людей з досвідом та намагається їх змусити перейти на бік росіян. Худякова теж викрали росіяни, але, ймовірно, щоб не стати колаборантом, він прийняв страшне рішення накласти на себе руки.

У експоліцейського залишилася дружина і син. Місцеві позитивно відгукуються про діяльність Худякова, бо він не мав політичної упередженості і завжди підтримував рівні стосунки з представниками різних політичних сил.

Під час подій Євромайдану Худяков не приховував своє негативне ставлення до намірів керівництва МВС і вважається, що саме завдяки йому події кінця 2013 – початку 2014-го року в Херсоні пройшли спокійно.

Офіцер з 2020 року працював радником начальника ГУ Нацполіції в Херсонській області та консультантом з питань громадської безпеки.

Нагадаємо, російські війська на окупованих територіях постійно викрадають людей з тією чи іншою метою. Так у суботу, 18 червня, у центрі Мелітополя російські військові викрали 59-річного пастора церкви “Джерело життя” Валентина Журавльова. Інцидент стався днем на очах у всіх перехожих.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *