Головна main У Херсоні росіяни спалюють тіла своїх військових, щоб приховати втрати, – ГУР

У Херсоні росіяни спалюють тіла своїх військових, щоб приховати втрати, – ГУР

16

Російська окупаційна армія спалює тіла своїх військових у Херсоні, щоб приховати втрати, які завдали їм Збройні сили України.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО.

За інформацією розвідників, на околицях міста неодноразово були помічені місця із великою кількістю обгорілих залишків людей. Точно ідентифікувати їхню приналежність складно через пошкодження від вогню.

“Ці тіла привозять вантажними автомобілями з місцевого СІЗО. Щоб приховати факти навмисного спалення тіл, представники окупаційної армії намагаються видати це за наслідки артилерійських обстрілів та подальших пожеж. На місці подій спочатку чувся потужний вибух, після цього виникала пожежа. Доступ службовців МНС для ліквідації пожежі забороняється”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Херсонщині росіяни викрали та катують у підвалах близько 500-600 людей. Повідомляється, що майже у кожному населеному пункті є місця несвободи. Такими приміщеннями стають відділки поліції, приміщення ОДА чи освітніх установ. До прикладу, російські окупанти зробили ізолятор з профтехучилища №17 у Генічеську.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *