Головна main У Херсоні окупанти відібрали у власників ресторан, який займався волонтерством

У Херсоні окупанти відібрали у власників ресторан, який займався волонтерством

76

У тимчасово окупованому Херсоні місцеві гауяйтери продовжують захоплювати чуже майно та бізнес: 30 червня у законних власників відібрали ресторан “Мускат” у центрі міста. Цей заклад від початку війни та окупації займався волонтерською діяльністю.

Про це повідомили представники “Мускату” на фейсбук-сторінці ресторану.

“Друзі, сумно про це повідомляти, але від сьогодні ми не керуємо нашим “Мускатом”! І хоча, з першого дня окупації наш заклад працював для підтримки лікарів швидкої допомоги, обласної лікарні, лікарні Тропіних та людей, що залишились без домівок, наразі таку можливість ми втратили”, – йдеться у дописі.

Представники закладу висловили сподівання, що в майбутньому знову матимуть можливість гостинно зустрічати херсонців у “Мускаті”.

Хто саме відібрав у власників-волонтерів їхні законні активи, інформує видання “Український Південь”. За інформацією журналістів, це зробила так звана “російська влада” міста, тобто колаборанти.

“Ситуація на Херсонщині погіршується. Місцеві жителі все частіше скаржаться на посилений тиск з боку російських загарбників. Примушують отримувати російські паспорти, користуватись рублями. Обстріли, обшуки, викрадення, мародерства”, – коментує депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

За повідомленням місцевого ЗМІ “Мост”, так званий голова “Херсонської ВЦА” Володимир Сальдо активно практикує в окупованому місті рейдерство: так, на початку червня він “віджав” у власників мережу аптек та передав їх російській компанії, пов’язаній із ФСБ рф.

Також відомо, що 29 червня окупанти також захопили окремі об’єкти “Херсонобленерго”, які забезпечували постачання та розподілення електроенергії. Крім того, росіяни призначили “свого” керівника АТ “Херсонгаз” Володимира Крамаренка – протеже колаборанта Ігоря Семенчева.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.