Головна main У Херсоні окупанти поставили прибиральницю на чолі телеканалу

У Херсоні окупанти поставили прибиральницю на чолі телеканалу

20

“Из грязи в князи” в буквальному сенсі. В окупованому Херсоні продовжується парад дивних призначень до окупаційних органів влади та псевдоЗМІ: новою керівницею місцевого телеканалу стала колишня повелителька мітли й швабри.

Окупаційна влада Херсону призначила “адміністраторкою” пропагандистського телеканалу “Таврія”, створеного на базі захопленого приміщення “Суспільного”, колишню прибиральницю будівлі Лілію Макарову.

Про це повідомило “Суспільне” з посиланням на менеджера херсонської філії Михайла Сваричевського.

За його словами, жінка, яку поставили на чолі телеканалу, прибирала приміщення згідно договору про надання послуг і жодного відношення до трудового колективу філії “Суспільне Херсон” чи до медійної діяльності не мала.

“Важко дати оцінку її адміністративним навичкам, проте у спілкуванні запам’яталась мені тим, що зверталась до мене Міхаіл МіхаІлович – із наголосом на другу “і”. Вказівок щодо евакувації від керівного складу Філії їй не надходило. Жінка самостійно прийняла рішення працювати на окупаційну владу”, – розповів Сваричевський.

Відомо, що підлеглою експрибиральниці буде школярка. За даними херсонського видання “Мост”, загарбники долучили до незаконної діяльності десятикласницю, ім’я дівчини з етичних міркувань не розголошується.


Кар’єрний зліт Макарової прокоментував депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

“Черговий стрімкий кар’єрний стрибок у Херсоні. На цей раз у прибиральниці Лілії Макарової. Її окупанти призначили “адміністратором” свого пропагандистського телеканалу “Таврія”. Відношення до професії жінка немає, а от до державної зради – так”, – написав він.

Також серед останніх призначень окупантів – колишній таксист, учитель фізкультури у сільській школі та працівниця Скадовської міськради, яку свого часу звільнили через неналежну роботу й чвари в колективі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *