Головна main У Херсоні ліквідований полковник Росгвардії Нечипуренко, який керував репресіями проти мирних, – InformNapalm

У Херсоні ліквідований полковник Росгвардії Нечипуренко, який керував репресіями проти мирних, – InformNapalm

13

За поки непідтвердженою інформацією, внаслідок ювелірного влучання ЗСУ у базу Росгвардії в окупованому Херсоні вранці у неділю, 10 липня, був усунений високопоставлений російський офіцер. 

Про це повідомляє проєкт InformNapalm.

Йдеться про полковника Росгвардії Олександра Нечипуренка, який імовірно вбитий чи важко поранений в результаті влучної ракетної атаки ЗСУ.

Саме цей російський офіцер керував захопленням і окупацією південних регіонів України, зокрема Херсонської і частини Запорізької областей. 

Олександр Нечипуренко народився у 1967 році, прописаний у Ростовській області. Заступник начальника Управління Росгвардії Республіки Інгушетія. Раніше, до призначення на посаду начальника полковника Буружєва Микаїла Ісаєвича, Олександр Нечипуренко тимчасово виконував обов’язки голови Управління.

За наявною інформацією однією із зон відповідальності та напрямком роботи полковника Олександра Нечипуренка була організація блокпостів на окупованій території у Запорізькій області. Саме під його керівництвом нечуваних масштабів набуло насильство, мародерство, знущання з мирних українців.


Нагадаємо, Збройні сили України 10 липня, знищили базу окупантів в тимчасово окупованому Херсоні. Повідомляється, що було завдано 2 удари. Українські захисники з хірургічною точністю вдарили по військовій частині окупантів на вулиці Пестеля. Вона почала горіти ще о 5-й ранку, а потім був завданий другий удар близько 10:00.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *