Головна main У Франції збанкрутувало російське агентство Sputnik News, почалася примусова ліквідація

У Франції збанкрутувало російське агентство Sputnik News, почалася примусова ліквідація

132

Ліквідація була призначена судом ще 4 травня і може тривати до 2024 року, заявив керівник Sputnik News у Франції Владімір Морозов.

Кремлівське інформаційне агентство Sputnik News перебуває у процесі ліквідації у Франції після заборони російських державних ЗМІ, прийнятої Європейським Союзом після початку вторгнення в Україну.

Про це пише Le Figaro, повідомляє “Європейська правда”.

Ліквідація була призначена судом ще 4 травня і може тривати до 2024 року, заявив керівник Sputnik News у Франції Владімір Морозов.

27 співробітників компанії у Франції, зарплата яких покривалася схемою гарантії заробітної плати, були звільнені незабаром після цього рішення.

Економічна модель Sputnik News, онлайн-медіа, запущеного в 2014 році, повністю спиралася на одного російського клієнта, афілійованого з Кремлем, організацію “Россія сегодня”, яка замовляла у нього сюжети та репортажі, – пояснив ліквідатор компанії Крістоф Бассе, призначений судом.

Після запровадження європейських санкцій “Россія сегодня” розірвала контракт у квітні, і Sputnik ненадовго потрапив у судове провадження, яке потім було перетворено на ліквідацію.

Компанія має близько 500 000 євро зобов’язань, включаючи соціальні та податкові борги. “Близько половини цієї суми знаходиться в росії, але спроби повернути їх поки що безуспішні”, – сказав Бассе.

Новинний канал RT France, з іншого боку, продовжує вести мовлення французькою мовою та публікувати статті на своєму сайті, який залишається доступним через VPN.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *