Головна main У Держдумі заявили, що українських військових перетворили на “монстрів” у секретних лабораторіях

У Держдумі заявили, що українських військових перетворили на “монстрів” у секретних лабораторіях

148

Російські офіційні особи заявили в понеділок, що українських солдатів перетворили на “монстрів” під час “секретних експериментів” у біологічних лабораторіях в Україні, які фінансуються урядом Сполучених Штатів.

Про це заявили 18 липня віцеспікери Ради Федерації та Держдуми рф Костянтин Косачов та Ірина Ярова після чергового засідання парламентської комісії, створеної в березні для “розслідування діяльності американських біологічних лабораторій на території України“.

Їхні заяви оприлюднило російське держЗМІ “Коммерсант”, яке цитує Newsweek.

За словами співголів комісії Косачова та Ярової, аналіз крові українських  військовослужбовців буцімто показав, що з ними проводили “секретні експерименти“, які перетворювали їх на “найжорстокіших монстрів“.

У розмові з журналістами після зустрічі в понеділок Косачов заявив, що над українськими військовими проводилися експерименти, а також на території України начебто тривали досліди з “надзвичайно небезпечними захворюваннями“, “які за певних обставин можуть бути поширені для військових цілей“.


Косачов стверджує, що аналізи крові полонених українських військовослужбовців показали, що “для низки захворювань, у тому числі нетипових для території України, вміст відповідних речовин у кілька разів перевищує допустимі норми“.

За словами Ярової, в аналізах крові нібито виявили сліди наркотиків, гепатиту А та “вірусу Західного Нілу”, який спричиняє лихоманку.

Раніше російський сенатор Костянтин Косачов стверджував, що США “переносять біолабораторії” з України в Монголію.

Нагадаємо, Європейський Союз розширить список підсанкційних осіб і компаній: “чорну мітку” отримає найбільша російська фінансова установа “Сбербанк” та улюблені байкери путіна.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *