Головна main У чому винен пан Порошенко?

У чому винен пан Порошенко?

302

​​Знову, як і кожен рік, у стрічці купа дописів штибу “Порошенко винний в тому, що після Майдану не створив в Україні казку!” Слово “казка” звісно не застосовують – натомість розповідають про Україну багату, заможну, без олігархів, де всі – чесні й сумлінні, де роботи – до схочу та з з/п вищими ніж у Німеччині, про Україну до якої поляки їдуть, замість українців до Польщі…..

Казку, коротше. Весь мій досвід інженера-виробничника говорить: “Це казка”. Так буде дуже не скоро. Не вірите? Зберіть бригаду, яка не п’є, не краде і сумлінно ставиться до роботи. Знайдіть людей, для яких в їхніх бідах винні вони самі, а не влада. Слабо?

Проте – ці люди твердо переконані що казку зробити було можна, а Порошенко не зробив! Хоча Порошенко – давно вже не президент.

Другий рік при владі президент, якого привели до влади замість Порошенка, аби він створив от ту казку, яку не створив Порошенко. Цьому президенту що зараз при владі, повірила феноменальна кількість людей – 73 % тих хто прийшов на вибори. У нього були практично диктаторські повноваження – він контролював виконавчу і законобавчу владу разом.

Як там з казкою? Зроблено? Міцнішає?

Ні. Казки нема. А винуватий – Порошенко. Бо не створив казку після Майдану.

Що вам сказати? Мабуть це окремий дар – бути людиною, яка точно знає, казок – не існує. Не всім дано.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *