Головна main У британській розвідці пояснили, з чим пов’язаний поспіх Кремля щодо так званих референдумів

У британській розвідці пояснили, з чим пов’язаний поспіх Кремля щодо так званих референдумів

29

Путін бере на себе більший політичний ризик, підриваючи міф про те, що Росія не перебуває ні у війні, ні в національній кризі

Поспіх Кремля з проведенням так званих референдумів на окупованих частинах України пов’язаний з побоюваннями неминучого контрнаступу ЗСУ, вважають у британській розвідці.

«Така невідкладність, ймовірно, викликана побоюваннями неминучого наступу України та очікуванням більшої безпеки після офіційного приєднання до Росії», – повідомляє у твіттері Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

У британському відомстві також нагадують, що 20 вересня у Росії ухвалили зміни до законодавства, що збільшують покарання за за неявку або дезертирство, аби створити більшу бойову силу.

«Російські війська в Україні продовжують відчувати нестачу особового складу. 20 вересня 2022 року російська Дума проголосувала за зміни до закону, які розширюють покарання за невиконання військовими своїх обов’язків. Ймовірно, це має на меті зменшити кількість дезертирств і неявок. Протягом останніх двох тижнів російське цивільне та військове керівництво зазнавало значного тиску. Ці нові заходи, ймовірно, були запропоновані через громадську критику та знаменують подальший розвиток стратегії Росії. Путін бере на себе більший політичний ризик, підриваючи міф про те, що Росія не перебуває ні у війні, ні в національній кризі в надії створити більшу бойову силу», – зазначає британська розвідка.

20 вересня в окупованих районах на сході України та захопленій Херсонській області російськими силами було призначено дати так званих референдумів про приєднання до Росії. Окупаційна влада запланувала їх на 23-27 вересня.

Джерело

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *