Головна main У Білорусі на військовому аеродромі “Зябровка” було чутно вибухи: що відомо

У Білорусі на військовому аеродромі “Зябровка” було чутно вибухи: що відомо

31

В ніч з 10 на 11 серпня мешканці Гомелю повідомляли про вибухи біля військового аеродрому “Зябровка”.

Про це повідомляли “Беларускі Гаюн”.

11 серпня близько 00:30 мешканці Гомелю повідомили про вибухи та спалахи на військовому аеродромі “Зябровка”, який знаходиться всього у 28 км від кордону України. Місцеві чули декілька вибухів та бачили щонайменше 8 спалахів, також була відчутна ударна хвиля.

Раніше Білорусь заявляла, що збирається проводити навчання військ ВПС та ППО з 9 по 25 серпня, що могло б пояснити вибухи біля аеродрому, але у Міноборони РБ розповіли іншу версію подій.

“У зв’язку з зверненнями, що надходять до Міністерства оборони, про спалахи на ділянці місцевості Зябрівка Гомельської області, повідомляємо, що 10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання”, – йдеться у повідомленні МО РБ. 

Водночас у міністерстві не пояснили, чому вони кажуть про займання двигуна близько о 23 годині вечора, якщо повідомлення про вибухи стали надходити лише через півтори години. 

Нагадаємо, російська окупаційна армія за останню добу, 10 серпня, випустила близько 200 снарядів по території Сумської області.

Більш актуальні новини про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *