Головна main У Білогорівці спецпідрозділ КРАКЕН захопив російського розвідника (фото, відео)

У Білогорівці спецпідрозділ КРАКЕН захопив російського розвідника (фото, відео)

152

Спецпідрозділ КРАКЕН розповів подробиці взятті в полон командира розвідроти армії рф та про знищення його колег у селі Білогорівка на Луганщині.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі спецпідрозділу.

Українські військові провели спецоперацію, в ході якої знищили майже усіх розвідників рф, які зайшли у селі Білогорівка. У полон потрапили двоє осіб, серед них – командир взводу.


Під час допиту росіянин з перших слів почав брехати. Він стверджував, що служить в інженерно-технічних військах.


Втім його телефон з записом бойових “подвигів” пояснив, хто він насправді.


Знак на військовій формі, у якій сфотографований чоловік, доводить, що він – розвідник Іван Євдошенко.


Росіянин докладно розповів, що робив на території України з початку вторгнення. Протягом 5-ьох місяців війни він виконував бойові завдання, разом зі своїми колегами завдаючи шкоди мирним людям. Зокрема, у одному з відео зафіксовано, як росіяни вселились у чужий дім, хазяйнували там, обкрадаючи власників.
Чоловік зафіксував свої дії в Україні і ділився ними з коханкою та батьками. Батькам він між тим жалівся, що російське командування обманює і не виплачує кошти за його “роботу”.
Євтушенко потрапив у полон після спецоперації КРАКЕНу: українські бійці безшумно підійшли до російських розвідників, яких біло біля 40-а осіб. Їх знешкодили і знищили. Зараз чоловік просить, щоб його обміняли, і хоче якнайшвидше опинитись вдома.

Нагадуємо, Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що окупанти влаштували склад боєприпасів у драмтеатрі міста Херсон.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *